imagesAkrep astroloji’de en korkulan burçlardan biridir.En dayanıklısı ve en çok kendine zarar verme potansiyeli olan bir enerjinin altında şimdi yeni ay’ın etkisindeyiz.

Yönetici gezegeni Mars, Terazi burcunda ve zayıf konumda.Bu yeni ay’ın bizi yenileyen bir yanı şimdilik olmayacak.Ama ilişkilerimizi gerçek anlamıyla masaya yatırma anlamında çok büyük faydası olacak.
İş yerinde, evimizde, sevgilimizle,kardeşimizle aklınıza gelecek tüm ilişkilerinizde eğer yolunda gitmeyen birşeyler varsa artık sonlandırmak, kendinizi değiştirmek, veya yeni bir yola gitmek için gerçek nedenleriniz olacak.

Ancak bu süreç 23 Aralık tarihine kadar uzayabilir.Bence bu bir şans.Emin olarak, içimizde hiç bir endişe kalmadan yapacağız bu dönüşümü.

Ölümler bile ölen kişi için elinizden geleni yaptığınızda, onu hayattayken hiç üzmediğinizde daha kolay kabullenilmez mi?

Bu bir süreçtir.Astrolojide Akrep ölüm ile ilişkilidir.

Aslında her dönüşüm sizi yeniden doğurur.Yaşadığınız süre boyunca defalarca ölürsünüz.Ama bilmeniz için derin düşünmeniz gerekir.Akrep derin düşünmenin, en derine inmenin ve sağlıklı bir psikolojiyle yukarı çıkmanın doğru olduğunu söylemek ister.

Kaygılar hala derine inmediğinin, inemediğinin, ve psikolojik bir desteğe ihtiyacının olduğunun habercisidir.

Sevgiler,
Aylin