Astroloji Sağlığınıza İyi Geliyor

summer-health-mythsAstroloji’nin iyi gelmediği bir şey yok sanırım :)
Son zamanlarda danışanlarımın sağlıkları ile ilgili yaşamış oldukları olumlu dönüşümler ve güzel haberler beni çok mutlu ediyor.
Sağlığınız yaşam enerjiniz bittiğinde, bir rutininiz olmadığında, bir hedefiniz kalmadığında kötüye gider.
Bu üçlü’nün hayatınızda eksilmesi sizi sistem dışına çıkmaya zorlayan bir enerji alanı oluşturmanıza sebep olur.
Çocuklar yaşam enerjisidir, flörtler, ve yapmaktan keyif aldığınız hobiniz sizin yaşam enerjinizdir.Çocuğu olamayan kişi bir bakarsınız harika bir ressama dönüşür.Hobisine asılmıştır.Bunlar birbirinin yerini tutar.Hayatın bize sunduğu alternatif yollardır.
Gelelim rutinlere, günlük rutinler bizi dinç tutar. Düzenli olarak yaptığımız bir şey yoksa biz hiç bir işe yaramadığımız duygusuna kapılırız.Bu yolun sonu depresyona çıkar.
Bu süreçte depresyonu atlatamayan veya kendine olumlu bir bakış açısı geliştiremeyen kişinin kısa bir süre sonra bir nedenle sistemden çıkarılacağı ve başka bir zaman tüneline doğru yola çıkacağı bellidir.
Oysa ki kişi bu her sabah yürümek, bir hayvan sahibi olup onun bakımını üstlenmek, aynı saatlerde yemek yemek gibi rutinlere sahip olsa süreç depresyona ilerlemez ve hatta yaşam nedenini sorguluyor olmaz.
Bu konu hakkında konuşmalıyız :*
Siz şu anda eğer kendinizi toplumdan soyutlanmış, yanlız ve kurban ve belki de hatta ağır bir hastalığın tedavi sürecinde görüyorsanız lütfen yaşamınıza astrolojiyi sokun.
Ve hızlıca iyileşmenin mutluluğunu yaşayın.
Bunu yaşayan insanlar var.

İletişimde kalın, sevgiyle kalın.
Aylin