Ay düğümleri bir gezegen değil Güneş ve Ay arasındaki matematiksel bir noktadır. Gökyüzündeki bu kutsal noktanın ruh amacımızı hem kolektif hem de bireysel düzeyde gösterdiği düşünülür.

Hem Kuzey Düğüm hem de Güney Düğüm olmak üzere iki Ay Düğümü vardır. Kuzey Düğüm nereye gittiğimizi ve neyi öğrenmemiz gerektiğini temsil ederken, Güney Düğüm nereden geldiğimizi ve hangi temel üzerine yeni hikayemizi inşa ettiğimizi temsil eder.

5 Mayıs’ta, Düğümler Yengeç ve Oğlak burcundan çıkarak İkizler ve Yay’a geçerek yeni bir kolektif ruh dersi başlatacak.

İkizler ve Yay burcundaki Düğümlere sahip olmak, kendini ifade etme ve ifade özgürlüğünün vurgulanacağı bir zamana geçtiğimizi gösterir.

Kolektif düzeyde, hikayemizi paylaşmayı ve başkalarının hikayelerini kutlamayı öğreniyoruz, aynı zamanda gerçekler önem kazanıyor.Gizli saklı hiç birşey kalmıyor.Bu yıl çok eğleneceğe benziyoruz.

Bu yerleşim içinde bulunduğumuz COVID19 sürecini de hareketlendirecektir, Zodyağın en gezgin iki burcu İkizler ve Yay söz konusu olurda evde durmak düşünülebilir mi? Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi Haziran ayı itibari ile normalleşme süreci çok daha hızlı bir şekilde devam ediyor olacak.

Bu dönemi uzun yollar yaparım, tatillere giderim diye düşünenler için üzgünüm demek istiyorum.Elbette kendi eviniz varsa gidebilirsiniz ama herşey dahil otel konseptleri yok.Eğer bir yazlığınız yoksa evinizin bahçesinde, parklarda, akraba ziyaretlerinde geçireceğiniz bir yaz hayal etmeye şimdiden başlayın, gökyüzü 1 yıldan daha fazla uzak yollara seyahat etmeyi yasaklıyor.Tedbir almazsak kış döneminde çok daha büyük bir gerçeklikle başetmek durumunda kalabiliriz.Unutmayın bu yıl gerçeklerin ortaya çıkma yılı, ortaya çıkacak şeyin umursamazlığımız olmasını kimse istemez.Bu yüzden tedbir önemli.

Etiketler: , , , , , , , , ,