Tüm Yeni Aylar, yeni bir döngünün başlangıcını, ve önümüzdeki ay neyi tezahür ettirmek istediğinizi tasavvur etme zamanı geldiğini hatırlatır. Bu Süper Yeni Ay’ı, önemli değişiklikler yapmanıza ve yeni başlangıçlara başlamanıza olanak tanıyan ekstra bir destek olarak düşünün.

Yeni Normalde ruh sağlığımızı korumak için, pratik, somut hedefler belirlemek ve yeni alışkanlıklar ve rutinler oluşturmak gerekliliği şiddetle tavsiye ediliyor. İster eviniz ister ofisiniz olsun, kendinizi organize etmek ve böylece net düşünmek ve üretken olmak için bir adım atmak Başak’taki bu Yeni Ay için harika olacaktır.

Başak burcu’nun yönetici gezegeni Merkür bu yeni ay sırasında Terazi burcunda ilerliyor olacak.17 Eylül tarihinde Jüpiter’i tetikleyerek bize canlandırıcı ve umut verici haberler getirebilir, ancak Neptun(belirsizlik) karşıtlığı gelen haberlerin gerçekliğe dayalı olmayabileceğini bu nedenle doğruluğu kontrol edilmesi gerektiğini hatırlatıyor.Devam eden günlerde Merkür olumsuz açılar yapıyor olacak.Bu gelen haberlerin aldatmaca, zihin bulanıklığı olduğu gerçeğini doğruluyor gibi.. 24 Eylül tarihine kadar gökyüzü kısıtlayıcı bu yüzden 17 Eylül civarı gelen haberleri doğru yorumlamak, iyi analiz etmek çok önemli.

Hepimizin hatırlaması gereken son şey, doğasında eleştirmek, niyeti iyileştirmek olan #basak enerjisini yeni aya günü ve sonrasında çok eleştirel olmaktan kaçınmamız gerektiğidir. Farketme, değerlendirme ve değiştirme zamanı, ancak Başak enerjisini en üst düzeye çıkarmanın püf noktası, ilerlerken kendimize ve başkalarına karşı nazik olmakta yatıyor. Şimdi , hayallerinizle, özlemlerinizle ve umutlarınızla yeniden bağlantı kurun ve kendi sihrinizi yaratmaya başlayın.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Leave a Reply