IMG_0838
Kurumsal yerlerde çalışmak herkesin hayali.
Ancak orada çalışan olup, çalışanları mutlu ve motive etmek görevi her zaman çok kolay olmayabilir.Halkla ilişkiler departmanı çalışan motivasyonu sağlama görevi tarafından bakıldığında kurumun en önemli departmanı olabilir.
Astroloji kurumsal etkinlik başlığı altında, çalışanlarınızı heyecanlandıran başlıklarından biri sayılabilir.

TED kolejinde vermiş olduğum seminere normalde vermiş olduğum seminerlerin çok üstünde bir katılım sağlanmıştı.Ve herkes aktif dinlemede kalıp, çok keyifli sorular yöneltmişti.

Dinleyici kitlesinin eğitim seviyesi yükseldiğinde şu anda insanları aldatmayı, kandırmayı bir başarı sayan kişisel gelişimciler içinde ilerleme şansı bitiyor.Kandırılmak isteyen insan yine kandırılır o apayrı bir konu ancak, akılcılığı elden bırakmadan ilerlemek, kandırılma eğilimi olan kişilerin de ayılmasını sağlayabilir.

Şu anda çevrenize baktığınızda yaşamı manevi yönleriyle anlamaya çalışan insanların sayısının ne kadar arttığını görmek zor olmaz.

Bunun en önemli nedeni Neptün’ün Balık burcundaki transitidir. 2024 yılına kadar, hedeflerimizi, yönümüzü çizerken mutlaka sezgilerimizin ve tabiki sezgilerimizi destekleyen alternatif bilim dallarının yol gösteren ışığından fayda sağlayacağız.

Artık bilinen, kendini tekrarlayan konular yerine ufuk açan, heyecanlandıran başlıklar seçme vakti geldi.

Astroloji’nin burçlardan ibaret olmadığını anlatmak için sabırsızlanıyoruz !

Aramak için ve iletişime geçmek için bir an bile tereddüt etmeyin !

Sevgiler,
Aylin