Aylin AYDIN

 

1998 yılında Ankara Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bölümü’nü kazanıp, 8 yıl bu okulun harika hocalarıyla gökyüzünü keşfe çıktık.Yaz tatillerini İzmir’de Işık Dağında yer alan rasathanede Amatör Astronom olmak sevdasıyla gözlem yaparak ve teorik eğitim alarak geçirdim.
Yurtdışına Finans eğitimi için gittiğim sırada The Faculty of Astrology ‘da İngiltere’de Astroloji Eğitimi alarak ve eğitimimi Türkiye geldiğimde de sürdürürek tamamladım.Hala her danışmanlık verdiğimde dersten çıkmış gibi mutlu oluyorum.Her harita farklı bir uyanış sağlıyor.
Astroloji ile yürümek gibi bir kariyer hedefim hiç olmadı.
Ama kendim için hep kullandım.Sevdiklerimi de unutmadım tabiki.
Zaman beni bu konuda kariyer yapmam konusunda hep itekledi.Bunu Aslanlar gibi yapmamı istedi hemde.Kuzey Ay düğümüm Aslan burcunda ve 12.evimdeydi.
Hala buna çabalıyorum desem yalan olmaz.İnsanın kendini gerçekleştirmesi en zor olanı.Ama en azından gitmem gereken yolu biliyorum.Olmadığında neden olmadığını da biliyorum.
Peki ya siz biliyor musunuz?
Bunu benim gibi sizde yapabilirsiniz.

Hepimiz içimiz de ki enerjinin farkındayız belki de ama farketmek yeterli mi ? Hayır ! Onu doğru kullanmak, tanımlamak, doğru yöne kanalize etmek gerekir. Başarının ve mutluluğun sırrı bu değil midir? Doğru zamanda, doğru enerjiyi aktive ettiğimizde işler yürür.

Astrologların amacı kişilerin kendi potansiyelleri hakkında bir farkındalık kazanmasına yardımcı olmaktır. Astroloji biricik yeteneklerinizi keşfetmenize ve geliştirmenize yardımcı olur. Kararlarınızı verirken en doğru zamanı seçmeniz konusunda yol gösterir.

Zaman en değerli kavramsa biz bu zamanı kaybetmeyeceğiz. Astroloji ile yaşamımıza en doğru, en verimli yönü çizeceğiz.

Peki Astroloji ile size hangi konularda yardımcı olabiliriz ?

Astroloji’den faydalanarak hayatınız ile ilgili alacağınız maddi ve manevi çok önemli kararlarda uygun zamanı bulmanıza yardımcı oluyoruz. Zamanın kalitesini anlamanıza yardımcı oluyoruz.

Yeni bir iş kurmak, iş aramak, evlenmek, boşanmak, taşınmak gibi kararlar için doğru zaman seçimlerinde ve elbette gelecek potansiyellerinin keşfinde de Astroloji bize ışık oluyor.Astroloji danışmanlığından maksimum fayda sağlamak mümkün olan en  erken yaşta bu deneyimi yaşamaktan geçer.

Kendiniz ve çocuklarınız için Astrolojiyi hayatınızın içine alın.Ve sizin için en doğru yolu bulun.

 

*Astroloji alternatif bir ilim dalıdır ve kisiye özel yorum yapılmalıdır.

 

AYLİN AYDIN