Koç, iyi bir zihin durumunda olmadığında, sinirli, öfkeli ve hatta agresif olurlar. Koç için egzersiz terapi gibidir. Zihinlerini temizler ve kızgın bir ateş topu olmaktan ziyade onları daha olumlu bir ivmeye sokar.Kaygılarını kontrol edemediği için kendini yemek yemeye vermektense kaygılarınızın nedenleri ile sizi yüzleştiren astroloji, parapsikoloji ve psikoloji alanlarında araştırmalar yapmaya ne dersiniz?

Boğa,Yemek konusunda kendini tutmakta zorlanan burçlardan biri olan Boğa burçları kendini güvende hissetmediğinde huzursuzlanır bunun önüne geçmek için maddi güvence duygusu devreye girebilir.Ve kolayca para harcamaya başlar.Bu dönemde hem iştahınızı hem maddi harcamalarınızı dengelemek için bir diğer vazgeçilmeziniz olan keyfinizi yerine getiren yoga, sizi yormadan sakinleştirecektir.

İkizler; Hızlı bir zihinsel enerjisi vardır ve bilgileri işleme yetenekleri inanılmazdır. Ancak, tüm bu zihinsel hesaplamalar için bir çıkış olmadığında, enerjisi düşer. Aşırı düşünmek endişe ve karışıklığa neden olur, bu nedenle yazmak kafa karışıklığını çözmek için harika bir yoldur. Yazdıklarını tekrar okuduklarında daha önce gerginlik durumunda net olmadığını düşündüğü herşey hakkında yeni bir farkındalık kazanırlar.

Yengeç; Duyarlılıkları ve genellikle dengesiz ruh halleri nedeniyle depresyon dönemlerine çok duyarlı olabilirler. Birçok Yengeç muhtemelen size duygularının ne kadar inişli çıkışlı olduğundan bahsetmiştir.Bir Yengeci depresyon ve kasvetten çıkarmaın basit bir yolu, başkaları için besleyici ve sağlıklı yemekler hazırlamaktır. Bu yolla sonsuz sevgisini hissettirecek ve mutlu olacaktır.

Aslan; Genellikle iyimser insanlar olsa da, alkış alamadıklarında, ilginin odağından uzaklaştıklarında çok güvensiz hale gelebilirler. İşte o zaman sorumlu olmaları ve her şeyin lideri olmaları gerekir. Ev sahipliği yapacağı bir canlı yayın açmak, ilham veren paylaşımlar yapacağı bir hesap açmak, yeni bir projeye liderlik etmek tüm güvenlerini yeniden kazanmalarına yardımcı olacaktır.

Başak; Başak burcunda ihtiyaç duyulma arzusu vardır ve tıpkı bir Yengeç gibi, başkalarına hizmet etmekten büyük bir tatmin duyacaktır. Bir sebep için gönüllü olmak, hatta sadece bir arkadaşınızın veya aile üyenizin görevlerini yerine getirmesine yardımcı olmak, Başak’ın başarılı olduğunu hissetmesine yardımcı olacaktır. Genellikle Başak burçları aciz hissettiklerinde kendi üzerlerine düşerler. Bu yüzden kendilerini kullanmak için bir yol bulmaları önemlidir.

Terazi; Denge ihtiyacı yüksek olan Terazi burçları bu dönemde ilişkilerinde ve iş hayatında büyük olasılıkla problemler yaşıyor olabilir.Teraziler uyumlu müzik ve atmosfer tarafından kolayca yatışır, bu yüzden strese neden olan ortamdan tamamen çıkabilecekleri sakin bir odada zihinsel refahlarını büyük ölçüde artıracaklardır.

Akrep;Akrepler zihinsel sağlıkları açısından , belirsiz dönemleri bir buhran olarak yaşamaya yatkındırlar.Ancak Akrep enerjisindeki güzel güç, küllerden yükselme yeteneğidir. Akrep için meditasyon çok faydalıdır. Zihnini kendi yoğunluğundan ayrılacak şekilde odaklamayı öğrenmek, daha yüksek bir titreşimde manevi içgörü sağlayabilir. Meditasyon, kişisel düşüncelerin zihnini susturma ve sadece varolma eylemidir. Bu dönemde içsel güçlerini farkettiğinde kontrol etme içgüdüsünden de kurtularak daha büyük bir refaha ulaşacaklardır.

Yay;Heyecan, yeni deneyimler ve hatta zorluklar, Yay’ı zihinsel bir çalkantıdan çıkarmak için harika araçlardır. Genellikle iyimser olan Yay burçları kişisel özgürlüklerinin tehdit altında olduğunu hissettiklerinde enerjileri düşebilir.Bu dönemde ev’de geçirdiği zamanlarını yeni yemekler yapmayı öğrenerek, astroloji danışmanlığı vb sprituel çalışmalar yaparak geçirebilir.

Oğlak; Oğlaklar için üretken ve yararlı olmak önemlidir. Herhangi bir hedef belirlemek Oğlak enerjisine bir amaç hissi verecektir ve bu hedefe kanalize olarak her şeyi başaracaklardır. Hem kısa hem de uzun vadeli hedefleri günlük olarak referans aldıkları bir yerde hissetmek büyük motivasyon ve ilham verecektir.

Kova; Kova burçları, bilgi dolu ve çok dikkatli insanlar. İnsan doğasını çok iyi anlıyorlar. Bir Kova burcunu zihinsel bir karmaşadan çıkarmanın yolu benzersiz bilgi birikimlerini paylaşmaktır. Bu insanlar aklını dünyayı iyileştirmek ile birleştirdiklerinde, iyi bir iş başardıklarını ve zihinsel barış bulduklarını hissediyorlar.Hadi şimdi ne biliyorsanız paylaşma zamanı! Evet online!

Balık;Balık, depresif durumlara duyarlı bir başka burçtur. Tüm su burçları duygusaldır, ancak Balık enerjisi bir duygu denizinde kaybolabilir ve kimlik eksikliğini deneyimleyebilir. Yazmak bir İkizler için bir rahatlama biçimi ise, sanat kesinlikle Balıklar için bir rahatlama yoludur.. Bu insanlar etkileyici bir şekilde yaratıcı ve yaratıcıdır, bu yüzden şarkı söylemek, resim yapmak, çizim yapmak veya duygularını yaratıcı bir şekilde ifade etmelerini sağlayan herhangi bir sanat formu zihinsel sağlıklarını iyileştirmek için ideal bir yoldur.