JUPITER AKREP BURCUNDA – 10.10.2017

janik-gosia-halasana Jüpiter Akrep burcuna geçerse Akrep burçları maddi manevi büyüme konusunda diğer burçlara göre daha avantajlı bir konuma geçmiş olur.

Ve yine hepimizin doğum haritasında Akrep burcunun ev sahipliğini yapan evimizde bir büyüme ve olumlu yönde ivmelenme mevcuttur.

Örneğin Başak burcusunuz ve 3.Eviniz olan Akrep (neden 3.ev ?, çünkü Başak burcundan Akrep burcuna kadar saymak istersem Başak dahil ve Akrep dahil 3 burç saymış oluyorum.(Başak, Terazi, Akrep):) nerde kalmıştık, 3.ev eğitim, iletişim ve kardeşlerle ilgili bir ev olarak bilinir.Dolayısıyla eğitim, web sayfası,sosyal medya aracılığıyla iletişim becerilerimizi güçlendirmeye karar vermek için ideal zamanlar olmakla birlikte, kardeşlerle ilgili mutlu haberler de bu yılın dikkat çekici detayları olacaktır.

Hangi evinizin Akrep burcuna denk geldiğini öğrenmek istiyorsanız, burcunuz veya yükselen burcunuzdan Akrep burcuna kadar sayın.Ve sonra google’da astroloji’de ev’lerle ilgili bir kaç yazı okuyun.Bunu yapması zor değil.
Bunu sizin yerine benim yapmamı isterseniz beni arayın :)

Bu yıl bolluk, bereket,büyüme işinin uzmanı olan herkese akıyor.
Ayrıca Akrep burçlarına şanslarına inanmaları benden alacakları her türlü Astroloji hizmetinin %50 indirimli olacağını söylemekte de fayda var :)

Keyifli bir uyanış yılı olacak.

Sevgiler,
Aylin