Kendinizi canavar moduna ayarlayın! 1 Ekim Perşembe günü , iddialı Koç burcunda oyunların kurallarını değiştiren bir Dolunay yaşayacağız.  
 
Zodyağın ilk burcu olan Koç, yepyeni bir taslak hazırlamak için eski modeli parçalamaktan asla korkmaz. Hayatınızda güncelleme için yalvaran bir alan var mı? İşte burada bir doğum haritası sahibi olanlar çok şanslı!
Koç enerjisi  kendini tanıtmaktan, göstermekten çekinmez. Bu ay ışığı altında, dünyaya ne kadar harika olduğunuzu itiraf etme konusunda sıfır çekinceye sahip olun. 24 Mart 2020 'den bu yana takıntılı bir şekilde geliştirdiğiniz proje, düşünce her neyse kendi benzersiz tarzınızı katın, 1 Ekim ve onu takip eden günler büyük bir açıklama günü gibi görünüyor.
 
Dikkati nereye yönlendireceğinizden emin değil misiniz? Bu dolunay, nerede sorumluluk alırken kendinize güvendiğinizden yola çıkabileceğinizi söylüyor. Yeterince deneyiminiz varsa, kişiliğiniz ve öğretileriniz etrafında bir platform oluşturun. Onay alarak ilerlemek söz konu ise, diğerlerinin düşüncelerini etkilemek, düşünmek durumundaysanız bile korkmayın.Karşılaşacağınız şey koca bir HAYIR bile olsa sesinizi yükseltin.Çünkü iyileşeceksiniz.Kendinizle olan ilişkinizde kocaman bir aşama atlayacak.Ve yeni size bayılacaksınız.
 
 Şimdi ne kadar harika olduğumuzdan bahsetme zamanı.
 
   

Etiketler: , , , , , , , , ,