Christmas Golden Particles Star New Year_previewYeni yılın ilk günü Ay İkizler burcunda.Hareketli bir yıl olacağını söylemek doğru olur.Kardeşlerimiz yine bu yıl bizim için ilk sırada yer alan konular arasında geliyor.
Satürn Oğlak burcunda, Mars Akrep burcunda ve Neptün Balık burcunda.Üç gezegen kendi evinde.Bizi yıl boyunca güçlü, iradeli, ve yaratıcı kılacak üç silahşörün desteği ile başaramayacağımız üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bir şey yok.
Yılın ilk 10 gününde çok ilginç gelişmeler yaşayacağımızı düşünüyorum.
3 Ocak tarihinde ileri harekete geçecek olan Uranüs, bizi tam gaz ileri düdüğüyle radikal adımlar atmak adına cesaretlendiriyor olacak.Bu tarihler, Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçları için ayrıca dikkat çekici.
8 Ocak tarihinde ise bu radikal adımların ilk somut meyvelerini topluyor, güzel projelerin içine dahil oluyor olacağız.Bu etkiler 5 gün önce ve 5 gün sonrası da geçerli.
17 Ocak tarihinde Oğlak burcunda yeni ay gerçekleştiğinde, aslında yeni yılın ilk mevzusunu statüsel anlamda yaşadığımızı görüyor olacağız.
Yeni başlangıçlar, yeni şirket kurulumları, atamalar, terfiler, ve vedalar hep iş konuşmak yeni yıl alışkanlıklarımızdan biri olacak.
Ne de olsa Venüs Oğlak burcunda ve yeni yıla girerken de bizimleydi.(Venüs Oğlak burcunda olduğunda deli gibi çalışmak, sorumluluk almak isteriz)

Görünen o ki, bu yıl kariyer veya statüsel anlamda bir projesi, planı olmayan kişiler için oldukça sıkıcı geçiyor olacak.Çünkü bu yıl sizi yukarı, en yukarı taşımaya kararlı.

Eğer kararsızsanız en kısa sürede bir astroloji danışmanlığı alarak, kendiniz için en doğru yolu bulabilirsiniz.

Sevgiler,
Aylin