Yeni Ay döngüsü, Yengeç burcunda çıkış / denge bulan bir Kardinal t-kare ile başlıyor.Baskı altında hissettiğimiz etkiler var. Bu baskının nasıl yönlendirildiği, kendi duygusal sistemlerimizi ne kadar iyi yönetebildiğimize bağlıdır. Duygusal olgunluk, kişisel sorumluluk ve kendi kendini yetiştirme / kendi kendini yönetme yeteneği, biz ilerledikçe karşılığını verir.

Tüm bu şeyler konusunda (olgun / hesap verebilir vs) “üst düzey” olduğunuzu düşünseniz bile, gelişimin bir sonraki basamağına ulaşmanız için size ilham verecek meydan okumalarla karşılaşacaksınız. Özlerimize ve duygularımıza çekildiğimizi hissedeceğiz.Hassas ve duygusal tepkiler vermeye açık olacağız.Ama yine duygularımıza dönmek istemeyeceğiz,

Terazi, çirkinlerle uğraşmaktan veya karanlık küflü mahzenlerde aşağı inmekten hoşlanmaz. Terazi aynı zamanda duygusal görüntülere de düşkün değildir. Gözyaşları makyajı etkiler ve parıltıyı yok eder.Ama hala bu duygu suları arasında geziyorsak biraz daha yolumuz var demektir, çıkıştan önceki son kavşak diye düşünerek önümüzdeki birkaç hafta boyunca kendinizde ve ilişkilerinizde sizi sevsinler diye gösterdiğiniz davranışların nedeni olan içgüdüleriniz hakkında konuşmak zorundasınız, ister terapistinizle, ister kendinizle..

Sakin ve sevgiyle kalın..

Etiketler: , , , , , , , ,