İkizler/Yay aksında sezonun ikinci tutulması geldi.14 Aralık’ta Yay burcundaki güneş tutulması Merkür, Mars ve Neptün ile etkileşimde ve kadersel etkileri yükselten Güney ve Kuzey Ay düğümleri ile de açı yapıyor.

Geçmişten gelen çözülmemiş, belirsizliğini koruyan konularla ilgili beklediğimiz, alamadığımız haberler bir şekilde bu günlerde çözümleniyor olacak.Ve aslında bir çok belirsiz sorunun da cevabını alıyor olacağız.Neden bazı isteklerimizde ilerleyemedik, sürekli hayal kırıklığı yaşadık, bu hafta aniden gelen haberlerle netleşiyor olacak. İçten içe isteklerimize bir an önce kavuşmak istesekte, akışa güvenmeyi, ilahi olana inanmayı, hayırlı olanın bize geliyor olduğunu biliyoruz.

15 Aralık tarihinde Venüs’ün Yay burcuna geçişi bu iyilik halimizi korumamıza yardımcı olacaktır.19 Aralık tarihinde Satürn ve Jüpiter’in Kova burcuna geçişi bugüne kadar izlediğimiz doğru bildiğimiz yoldan bizi uzaklaştırabilir.Odaklanmış hedeflere ulaşmak için olması gereken inanç ve kuralların bizimkilerle nasıl eşleştiği veya nasıl meydan okuduğu hakkında gelişmiş bir farkındalık yaşıyor olacağız.

Merkür 20 Aralık’ta Oğlak burcuna girdiğinde yeni inanç sistemimizi hedeflerimize odaklamak çok kolay olacak.

Hedeflerimize ulaşmanın mutluluğunu yaşadığımız keyifli bir yıla giriyoruz.

Sevgiler,

Etiketler: , , , , , ,